Zapisy


Zapisanie dziecka do Akademii Wojowników Złoty Smok jest dziecinnie proste i nie zajmie Ci wiele czasu. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy on-line, aby wykazać chęć udziału w pierwszych, próbnych zajęciach. Wprowadź dane, zaznacz wymagane pola i kliknij: "Zapisz się".

Przeslanie wypełnionego formularza pozwala na udział w jednym darmowym treningu w Akademii Wojowników. Dzięki temu, Ty i Twoje dziecko, będziecie mogli zobaczyć jak wyglądają zajęcia i przekonacie się, że warto zostać z nami na dłużej. Pierwsze zajęcia to także szansa na zapoznanie dziecka z grupą ćwiczących i nowym środowiskiem, co jest szczególnie ważne w przypadku mniej śmiałych dzieci. Nasi trenerzy przywitają Was z entuzjazmem i uśmiechem, a po treningu wskażą Wam jakie predyspozycje ma dziecko.

Jesli zdecydujecie się na kolejne zajęcia konieczne będzie dostarczenie wypełnionych deklaracji - o szczegóły dopytaj trenera. Wypełnienie formularza zgłoszeniowego nie zwalnia z obowiązku dostarczenia ww. deklaracji.

Deklaracja - Dokument do pobrania     Regulamin serwisu     Regulamin Akademii Wojowników     Polityka prywatności      Regulamin Sport Experience

Dołącz do nas!Treningi personalnePrzedszkola